BYLA TO CHYBA?

Když sis vysnil/a svůj SEN a začal/a ho následovat?
Snil/a jsi o tom, že budeš fotograf/ka, budeš mít skvělé klienty, stabilní příjem a že to nemůže být tak těžké, když to zvládlo už tolik fotografů před tebou…

Bohužel, ten SEN stále nepřichází, je to pořád stejné, nic se nemění, vidí to celá tvá rodina a myslí si, že to byla opravdu chyba.
Měl/a by ses vrátit do práce nebo si najít „normální“ zaměstnání. Tvrdí to všichni!

K našim SNŮM vedou překážky. Hodně překážek. Není to jednoduché. Kdyby bylo, žil by ho úplně každý z nás. Ale není to tak.

PROČ?
Protože někteří z nás, volí cestu, která se jim zdá lepší, méně nákladná, na vlastní pěst.

Uvedu příklad: nepojedeš po dálnici, protože bys musel/a platit poplatek, ale vemeš to okreskama zdarma. Po jaké cestě dojedeš do cíle rychleji a pohodlněji? Na té cestě na vlastní pěst se může velmi často stát, že se ztratíš, cesta bude rozbitá nebo že tě zavede úplně někam jinam.

A pak nastává BOD ZLOMU, kdy se naštveš, otočíš a najedeš na dálnici. A celou cestu si říkáš, proč jsem to neuděl/a hned?! Ztratil/a jsem tolik času, nervů a peněz za projetý benzín.

Nebyla CHYBA, mít SEN, jen ses rozhodl/a pro horší cestu, jak k němu dojít. Důležité je, že sis to uvědomil/a a na tu pohodlnější cestu se vrátil/a.

Tyto fotografie fotila fotografka, která naskočila na pohodlnou cestu za svým snem. Cestu, která je prověřená a už vyšlapaná. Nebyla zdarma, ale ona se rozhodla pro investici do sebe, protože věděla, že se jí vrátí.

Vstoupila do mého online kurzu SEBEJISTÁ FOTOGRAFKA na konci ledna a přesně za 6-8 týdnů začaly vznikat tyto fotografie.

Dnes mi napsala:
Nejlepší investice do fotokurzu. Pár už jich mám za sebou a nic jsem si z nich neodnesla. A s tímto kurzem můžu říct, že se cítím jako ta SEBEJISTÁ FOTOGRAFKA a moc za to Katce děkuji.

Naskoč na svou cestu TUDY

Těším se na tebe 🤩 KATKA


Získej tipy a rady ze světa fotografování, které ti pomůžou k rychlejšímu dosažení tvých snů

Připoj se k více jak 1 500 odběratelům - fotografům a měj tak přehled o všech mých novinkách, chystaných trénincích a dopřej si obsah zdarma, který pravidelně vytvářím.

Vaše osobní údaje budeme (pod fyzickou osobou Kateřina Svobodová) zpracovávat v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém e-mailu. Zásady zpracování osobních údajů.

Kateřina Svobodová

Pomůžu ti k sebejistotě ve focení. Ať po stránce technické nebo finanční.

Rozumím technice a zatím jsem to naučila každého.

Na základě mého osobního příběhu, kdy jsem po 10 letech focení začínala od nuly a nevěděla co dál, pomáhám vyrůst i tobě.

Mým nejsilnějším smyslem jsou POCITY a díky tomu dokáži odhadnout, co potřebuješ.

A jsem holka z Moravy, takže neberu věci moc vážně a jsem pro každou p*del :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů