REFERENCE

 Je mi ctí s vámi spolupracovat.

Jeden úžasný den

JENOM O NÁS

Chtěli jsem ještě jednou moc a moc poděkovat, forky jsou nádherné, vystihují tolik emocí, jsme nadšení. Moc děkujeme za celkovou skvělou práci. Samozřejmě jsme nevydrželi, neboť babičky byly už napjaté (o venkovním focení věděly), tak jsem jim něco poslala pro malou ukázku a byly obě dojaté, což mluví za vše 🙂

Ďakujeme za príjemný a profesionálny prístup v ateliéri a za úžasné fotky, ktoré budú krásnou spomienkou na Emičkine prvé dni života. Budeme Vás odporučovať našim priateľom a známym.
Marta a Milannovopečení rodiče
Byli jsme moc spokojení s fotkami, které byly krásné. Na všem se dalo domluvit. Ateliér je příjemný, pohodlný jako doma. K zapůjčení je spousta šatů k focení i kosmetické služby ochotně zařídí. U focení miminek trpělivá a umí krásně zabalit do šátků, které jsou taky k zapůjčení. U paní Svobodové jsme se fotili 2x. Těhotenské foto i newborn.
Inna35 týden těhotenství
Moc děkujeme za fotky, jsou přesně takové, jak jsme si je představovali. Opravdu jsme vybrali správně 🙂
Markéta34 týden těhotenství
Opravdu moc děkujeme. Všem se fotografie moc líbí a babičky už se moc těší až jim je nechám vyvolat a dají si Maxíčka do rámečku. Jste úžasná fotografka a také moc milý člověk. Děkuji za krásný den a nádhernou památku.
Karolínamaminka miminka

Úžasná památka

NIKDY NEZAPOMENU

Včera mi přišly fotografie a jsou krásné. Musíme Vás pochválit velmi za vaši práci a chceme vám moc poděkovat. Hlavně já se cítila při vašem fotografování  skvěle, a to jsem se před focením strašně styděla, ale nemusela, jste zlatý člověk a jde vidět, že děláte práci od srdce. 

Chcete krásné fotky?

TEĎ JE VÁŠ ČAS

Možná máte obavy. Já tomu rozumím. Taky jsem byla těhotná. Taky jsem měla své nálady. Taky jsem se sama sobě nelíbila. Taky jsem máma a mé děti občas dělají něco jiného, než co bych si zrovna přála. 

A stejné obavy, jaké teď máte vy, měla i většina rodičů, se kterými jsem spolupracovala. 

Přesto nyní mají jedinečnou vzpomínku. Protože si umím s každou vaší obavou poradit.

Chcete krásné fotky? Klikněte na tlačítko, vyplňte nezávazný dotazník a domluvíme podrobnosti. Těším se na vás.