ONLINE  KURZ

SEBEJISTÁ FOTOGRAFKA

Byla to chyba

KDYŽ JSEM SI MYSLELA

"že si koupím drahou výbavu a za chvíli ze mne bude fotografka. Že když se to naučil kde kdo, tak já taky. Že to nebude tak těžké a já za pár týdnů začnu vydělávat peníze a mít skvělé klienty. Že to bude hračka.

Tohle všechno jsem tvrdila sobě a své rodině.

Teď vím, že to tak není a všichni kolem jen tiše souhlasí. Asi bych se měla vrátit do práce nebo si najít normální zaměstnání. Ostatně, to mi tvrdí všichni"

Chápu tě

PROTOŽE

Mít svůj sen, který stále nepřichází, jelikož k němu vede milion překážek, které nejsi schopna přejít je velmi frustrující. Je to, jakoby ti někdo řekl, že tvůj život právě tady končí. Je to ztráta veškeré motivace a motoru, který tě žene vpřed. 

Vidíš sama sebe jako neschopnou bytost, blbku, co nedokáže nic pochopit a ve tvářích svých blízkých tiše čteš

"my jsme ti to říkali"

NEJRADĚJI BYS ZMÁČKLA TLAČÍTKO "RESTART" A TOHLE BY SE NIKDY NESTALO

Ale co potom všechna ta dřina? Všechny ty hodiny, dny, kdy ses snažila vše naučit, pochopit, změnit, zařídit? Chvíle, kdy jsi balancovala mezi dětmi a svým snem a často to bylo na samé hraně. To přesvědčování, že to nebyly vyhozené peníze za drahý foťák, že jen potřebuješ více času a prostoru.

Moc dobře vím, co prožíváš

ZAŽILA JSEM TO

Když jsem před 12 lety začínala fotit, bála jsem se úplně všeho. Vybavení stálo majlant, měla jsem doma roční dítě a manžel nesouhlasil s tím, že focení bude jen drahý koníček.

Ale já jsem věděla, že focení je přesně to, co chci dělat. 

Jenomže jsem nerozuměla nastavení foťáku, nevěděla co, kde má být a proč, nedokázala jsem pochopit určité technické souvislosti, vnímání světla pro mě neexistovalo, představa focení lidí byla jako sci-fi, mít vlastní ateliér? na to jsem ani nepomyslela a že bych se měla  focením živit, to pro mě byla velmi vzdálená představa.

Ale moje představa o tom, že jsem fotografka, co má své vysněné podnikání a ví co dělá, byla silnější.

Vím, že si to představuješ také.

JÁ JSEM PŘED 12 LETY 

musela investovat spostu peněz a času do offline kurzu ve fotografické škole, protože online svět tehdy ještě neexistoval. 2x týdně jsem do něj dojížděla po dobu půl roku. Měla jsem doma roční dítě, takže jsem neustále řešila problém s hlídáním. Pamatuji si, že jednou jsem ho musela vzít s sebou. Pokud jsem na kurz nemohla přijít, ten den mi propadl, nebyla žádná možnost, jak ho dohnat, získat, zopakovat.

TY  NEMUSÍŠ  

2x týdně někam jezdit a řešit věci, co já jsem musela. 

Proč?

Protože za těch 12 let vím, že fotit se můžeš naučit i online. Byla jsem jednou z prvních lektorek focení v ČR, která měla své offline kurzy. A pod rukama mi prošly stovky fotografek a viděla jsem, že jedním dnem u mne to nekončí.
Protože jeden den je málo. Za jeden den se fotit nenaučíš. A tak vznikala jejich přirozená potřeba se vzdělávat dál. Někdo přišel ještě jednou, dvakrát a ve velmi krátké době jsem pak založila takový první základ online kurzu ve FB skupině.
A vím, že to funguje!

 

Reference

Právě si procházím tímto kurzem a ještě jsem se nesetkala s tak kompletními informacemi, vždy dostanu odpověď na svou otázku a co je důležité, během prvních pár momentů vidím obrovské posuny ve své práci! Vše dopodrobna dokonalé vysvětlené tak, že i technicky antitalent to pochopí! Kurz mohu doporučit, miluji provázanost a osobní přístup Katky, je skvělá, moc příjemná a opravdu má talent na vysvětlování. Během kurzu plní naše přání a kurz je tak naprosto individuální, což se u jiných kurzů říci nedá! Investuj do sebe, zkrať si cestu za svým vysněným povoláním a přidej se do kurzu 🤎 Katko, za sebe ti ze 🤎 děkuji, neboť pomalu ale jistě si i já začínám věřit a být sebejistá 🙏
Denisa Váchováfotografka

I přesto, že jsi

 • proseděla hodiny u internetu, kde jsi ve finále jen zmateně scrolovala nahoru dolů
 • shlédla mraky videí a návodů na Youtube a málokdy nějaké opravdu pochopila
 • strávila tisíce hodin pokus x omyl a občas měla chuť foťák prohodit oknem
 • přidala se do XY různých skupin, kde ses styděla na cokoli zeptat nebo ukázat svou fotku
 • stáhla nekonečno e-booků, které jsi vlastně nikdy nedočetla do konce nebo ani neotevřela
 • prošla několika kurzy, ve kterých sis přišla úplně nejblbější a jen zírala s otevřenou pusou

MŮŽEŠ SE STÁT KÝM CHCEŠ, NA PLNÝ ÚVAZEK

Ano, je to možné. Mou dovedností je ten rozhodující chybějící dílek z tvé skládačky najít a doplnit mezeru. Ovšem, pokud o to budeš stát.
Pokud ano, v tom případě se uvidíme v mém kurzu.

Výsledek

CO TĚ NAUČÍM A S ČÍM TI POMŮŽU

 • POMOC s výběrem techniky
 • ZÁKLADY zrcadlovky nebo bezzrcadlovky
 • OPUSTIT Automatický režim
 • FOTIT na Manuál
 • PÓZOVÁNÍ lidí
 • VIDĚT světlo
 • PROTISVĚTLO interiér + exteriér
 • POMOC s ujasněním stylu focení
 • POMOC s vybavením ateliéru
 • *ATELIÉR
 • *ZÁBLESKOVÁ světla
 • POSTPROCES práce v LR a PS
 • CENOTVORBA
 • MARKETING a sociální sítě

* pouze v úrovni POKROČILÝ

Jak  to  probíhá?

DOSTANEŠ OBSAH NA MÍRU 

TOTO JE  JEDINEČNOST TOHOTO KURZU

 Na základě toho, co mi o sobě povíš, ti vytvořím obsah na míru. Nebudeš muset týden po týdnu otevírat lekce a sledovat informace, které už třeba znáš. Nestane se ti, že obsah bude probíhat takovou rychlostí, že ho nebudeš vůbec stíhat čerpat. 

 

Kurz je rozdělen na 2 úrovně: ZAČÁTEČNÍK a POKROČILÝ

Každá úroveň je jako jeden samostatný kurz.

Pokud budeš chtít pokračovat v kurzu v úrovni POKROČILÝ, nabídnu ti cenové zvýhodnění.

 

KDE SE BUDEME POTKÁVAT?

 • 1
  Členská sekce na webu

Na tomto webu je členská sekce, ve které je nahraný veškerý obsah kurzu, jako jsou výuková videa a záznamy našich živých vysílání. Můžeš se tak k jednotlivým tématům kdykoliv vrátit.

 • 2
  FB skupina (neveřejná)

V této skupině si budeme povídat, řešit tvé problémy a zádrhely. Budou zde probíhat i živá vysílání, která si budeme společně dopředu plánovat. Bude zde má živá podpora.

 • Poznáme se přes ZOOM
  Na začátku se společně setkáme ONLINE přes ZOOM, kde mi řekneš přesněji, kde jseš, co umíš, čemu nerozumíš a podle toho ti vytvořím program na míru.
 • 1x týdně se setkáme online
  Setkáme se v rámci živého vysílání přes ZOOM, kde mi řekneš, co ti právě nejde, kde ses zasekl/a a čemu nerozumíš.
 • Úkol každý týden
  Každý týden dostaneš nový úkol na míru dle tvé momentální úrovně tak, aby ti pomohl naučit se zrovna to, co v ten moment budeš nejvíce potřebovat.
 • 1x týdně rozbor úkolu online
  Každý týden tvůj úkol rozeberu a dám ti na na něj konstruktivní kritiku. Pokud nebudeš moct, pustíš si pak video později.
 • Zpětné zhlédnutí videí
  Všechna videa si budeš moct pustit kdykoliv zpětně. Budou uloženy v členské sekci webu a také v FB skupině.
 • Moje podpora
  V FB skupině tě budu podporovat, každý den. Můžeš se tedy ptát a já ti vždy v rámci jednoho dne odpovím.

Získáš

6 TÝDNŮ SE MNOU

Provedu tě kurzem krok po kroku. Pokud se mě budeš držet a všechny rady a informace promítat ihned do praxe, naučíš se fotit ve velmi krátké době. Není mým cílem, abys v kurzu setrvával/a dlouhou dobu. Potřebuješ dělat akční kroky a jít do focení na plno co nejdříve.

Členská sekce na webu ti zůstane na vždy. Jelikož se každý z nás neustále vyvíjí, obsah zde se bude průběžně aktualizovat a měnit. Takže tímto kurzem získáš i přístup ke všem mým novým a aktualizovaným výukovým videím.

Členství v FB skupině končí uplynutím 6 týdnů. Pokud budeš chtít i nadále ve skupině zůstat a dostávat tak stále moji podporu, bude to možné za měsíční paušál.

Reference

Nejlepší investice do fotokurzu. Pár už jich mám za sebou a nic jsem si z nich neodnesla. A s tímto kurzem můžu říct, že se cítím jako ta SEBEJISTÁ FOTOGRAFKA a moc za to Katce děkuji.
Aneta Štrossováfotografka

Ptáš se...

NAUČÍM SE TO TAK RYCHLE I JÁ? 

Úplně tě chápu...sama jsem to zažila na jednodenním kurzu, kde všechny informace proběhly bleskovou rychlostí, nebyl čas na dotazy a až doma mě napadaly otázky, na které bych chtěla znát odpověď. Ale už to nešlo, kurz skončil.

Pak jsem se to naučila v kurzu během půl roku v tempu 2x týdně a ještě ten rok jsem začala ve focení podnikat. Jakto?

Měla jsem totiž možnost na každou další hodinu přijít s dotazy, které mi postupně vyvstávali a tím se postupně skládala skládačka.

Dnes vím, že kdyby byl kurz intenzivnější, stačila by mi daleko kratší doba. 

Naučím tě to, protože

 • 1
  ODE MĚ TO POCHOPÍŠ

Sama mám někdy pocit, že mám "dlouhé vedení" a tak všem vysvětluji věci, jako bych je vysvětlovala sama sobě, tzn. po lopatě a vím, že mám dar cokoli podat tak, že to opravdu pochopí každý. 

 • 2
  BUDEŠ MÍT DOST ČASU

Vím, že pochopení některých technických záležitostí je těžké. A vím, že každý z nás potřebuje k jejich pochopení a přetavení do praxe rozdílné množství času. Vnímám tě jako individualitu a tak k tobě přistupuji, podle tvého tempa.

 • 3
  NEMUSÍŠ SE PŘETVAŘOVAT

Vysvětluji tak dlouho, dokud nevidím, že tomu rozumíš. Mám dost empatie, abych to poznala. Tehdy, když už ti není komfortní přiznat, že to pořád nechápeš. Mojí prioritou je, abys to uměla. Je jedno, jak dlouho to bude trvat.

 • 4
  NEMUSÍŠ BÝT TECHNICKÝ TYP

Mám dar od boha. Technické věci jsou pro mě jednoduché, přirozené a rozumím jim. Chápu jejich logiku a můj mozek vidí dovnitř nich. Proto pro mě není těžké vysvětlit jak co fugnuje a proč, jazykem běžného uživatele.

Podívej se, jak to dělám já

UKÁZKA LEKCE ZDARMA

Chceš vidět víc? Zaregistruj se zdarma do mé členské sekce [◉“] Pro fotografy

a tam najdeš více ukázkových videí z obou úrovní tohoto kurzu.

Představ si

ŽE SES TO KONEČNĚ NAUČILA

 • nemusíš už denně ležet v youtube videích, návodech zdarma a trávit bezesné noci hledáním informací
 • neděláš věci pokus x omyl, fotíš na jistotu
 • vytvořila sis svůj prostor, kde fotíš s radostí
 • máš své vysněné klienty a příjem, takže nemusíš čelit nepřijemným narážkám o normální práci
 • jseš fotografka, která je sebejistá a stoupá po své cestě dál

...představ si, že sen se stal skutečností, tak jako můj před 12 lety...

Waiting list

JIŽ BRZY

Kurz je nyní zcela naplněn a uzavřen.

Ale již brzy budu otevírat jeho brány znova, tak pokud chceš sebejistě vykročit do světa fotografie, tak se zapiš na "waiting list" a těsně před otevřením ti pošlu zprávu.

Hodnota 

ONLINE KURZU  75 000 Kč

Cena

12 500 Kč

Pokud jsi dočetla až sem, tak chceš opravdu něco změnit.

 Něco ti řeknu, pokud jsi do teď jen čekala na to, až se to naučíš, až to bude lepší a ono se to pořád nedělo, tak je čas ten první krok ke změně udělat teď. Hned.

ZAŘIĎ, AŤ SE NESTANE, ŽE ZA ROK, BUDEŠ POŘÁD NA STEJNÉM MÍSTĚ JAKO JSI TEĎ.

Kurz můžeš zaplatit na 2 splátky. První při objednání a druhou v polovině kurzu. Celkově zaplatíš 13 000 Kč

Časté otázky

FAQ

Pro koho je tento kurz?

Pro všechny fotografy, bez ohledu na úroveň. Jestli teprve stojíš před nákupem techniky nebo už nějakou dobu fotíš, je jedno. Podmínkou je zrcadlovka nebo bezzrcadlovka. Pro ostatní typy fotoaparátů není ten kurz vytvořený.

Pokud se pro kurz rozhodnu, za jak dlouho se uskuteční?

Kurz je dostupný kdykoliv. Můžeš se přidat jak ty budeš chtít. Nemá pevný začátek.

Jak dlouho kurz trvá?

Kurz trvá 6 týdnů.

Co se stane s obsahem po kurzu?

Po skončení kurzu ti zůstane doživotní přístup do členské sekce webu, kde najdeš veškerý obsah.

Kde bude probíhat?

Kurz probíhá ONLINE v členské sekci na webu a v FB skupině.

A co FB skupina? Do kdy tam budu mít přístup?

Přístup do FB skupiny končí závěrem kurzu. Pokud si ale budeš přát, získávat mou podporu nadále, je to možné za měsíční paušál.

Potřebuji vlastní ateliér?

Ateliér nepotřebuješ. Pokud ho ani do budoucna neplánuješ, vůbec to nevadí.

Pro koho kurz není?

Není pro ty z vás, co nemají internetové připojení a také pro ty, co nemají a ani neplánují koupi zdrcadlovky nebo bezzrcadlovky.

Reference

CO O KURZU ŘÍKAJÍ FOTOGRAFOVÉ

Kurz jedině doporučuji ⭐ Kačka vše vysvětlí, poradí a je tu pro nás skoro nonstop. Má s náma trpělivost a je vstřícná. Opravdu jsem si nemohla vybrat líp. 📸 Poradí nejen ohledně technických věcí, ale i ohledně toho, co vše podnikaní obnáší. Já hledala kurz, který mě zaujme především přístupem lektorky. Nerada bych se obracela na někoho, kdo mi není sympatický. A s Kačkou jsem moc spokojená. Vážím si její práce. Moc děkuji Kači. 😇😊
Miluška Oláhová
Katku doporučuji, tento kurz s ní mám už nějaký týden rozběhnutý, vše je krásně popsané, když něco nechápu vrátíme se a vše mi znova vysvětlí… já Katku obdivuji a hlavně ty nervy se mnou. Určitě to stojí za ty peníze 👍🏻
Sandra Postlováfotografka
Chci ti strašně moc poděkovat za dnešní support při focení 🙂 Bylo to naprosto skvělé a fakt mi to dalo hrozně moc, když jsi mi přímo říkala co a jak dělat. Naprostá bomba tohle!
Petra Kubaczkováfotografka
Pokud váháš investovat do Katky kurzu, tak si přečti tento komentář☝️ Katka je skvělá mentorka, lektorka, učitelka a průvodkyně, naprosto milá a vtipná žena která hovoří z vlastních zkušeností a díky Katce si zkrátíš svou cestu k úspěchu a nezabloudíš na rozcestí ani nesejdeš z cesty protože v jakékoliv fázi se nacházíš, tam Katka pro tebe bude jako opora! Věnuje se ti mnohem více než je v rámci kurzu. Naprosto empaticky vždy vytuší kdy tápeš a pomůže pochopit i nepochopitelné! Mluvím z vlastní zkušenosti a to ještě nejsem u konce, takže pokud si chceš splnit sen a chceš zachytit krásné momenty 📸 investuj do toho co už ti nikdy nikdo nevezme to jsou zkušenosti a znalosti❤️ díky Katko!
Denisa Váchováfotografka