NOVOROZENÁ MIMINKA

Čas nezastavíte a ty první momenty navždy zůstanou jen vzpomínkou.

Tak sladcí

NOVOROZENCI

Máte doma právě narozené miminko. Dokážete si ho prohlížet nekončeně dlouho. A přesto se ho nemůžete nabažit. Jeho malinkatý nosík, naducané tvářičky, voňavé vlásky, miniaturní ručičky. K zulíbání. Baculaté nožicky s legračními prstíky. To všechno se snažíte zapamatovat.

Protože čas nezastavíte a tyto první momenty už nikdy nevrátíte.

Čas letí

ZA PÁR DNŮ BUDE VYPADAT JINAK

Čas letí závratným tempem a nikdo z nás ho nedokáže zastavit. Říkáte si: „Tento moment si budu pamatovat navždy.“ Ale uplyne pár dnů a obyčejná fotka z mobilu vám připomene, že to tak není.

A tak fotíte všechny ty prchavé momenty. Abyste měli co nejvíc těch vzácných chvilek navždy uchovaných. ALE...

Nejste tam vy. Nejste tam společně. Nejste tam jako rodina. Jsou to střípky vašeho života, ale bez vás nejsou úplné.

Chci focení! Ale...

CO KDYŽ SE MOJE MIMINKO NEBUDE CHTÍT FOTIT

Nebude spát. Bude uplakané. Bude nespokojené.  Pro nás to bude dlouhé. Budu se o něj bát. Jsme nevyspaní.  A já se po porodu necítím na focení. Chápu vaše obavy. Veřte, že je měli všichni rodiče, kteří se u mě byli fotit.  Přesto nyní mají jedinečnou vzpomínku. 

Protože si umím s každou touto vaší obavou poradit.

Cena fotografování

ZAHRNUJE

Konzultaci před focením.

Upravené snímky.

Tisk na foto desku 30x45cm.

JE OD

5.900 Kč

Napište mi a já vám vše velmi ráda nezávazně vysvětlím.

 

Jak focení miminek vnímají maminky?

Vřele doporučuji. Během celého focení byla skvělá atmosféra a fotky jsou krásné. Máme s naším miminkem krásné vzpomínky na celý život.
Jelínkovi
Paní fotografka je velice příjemná milá paní. Byli jsme u ní dvakrát na těhotenské focení a dvakrát na newborn focení. Jak precizně a klidně pracuje s miminkem je úžasné a vykouzlí krásne fotky. Máme úžasné vzpomínky v podobě fotek...
Záhorovi
Moc děkujeme za krásné fotečky 🙂 Potom, co malá nespolupracovala, jsme ani nedoufali v tak pěkné fotky, jste opravdu moc šikovná! Mockrát děkujeme.
Černíčkovi