TĚHOTENSKÉ FOCENÍ

Fotím VÁS, takové, jaké jste. Právě TEĎ.

Toužíte po něm

ALE HLAVOU VÁM BĚŽÍ

...to není pro mě, já nevypadám jako ty ženy tady, takto se nikdy nedokážu tvářit, já nejsem fotogenická, určitě bych se nedokázala uvolnit, bojím se, že tam budu stát jako dřevo, jsem náročná a mám strach, že se nebudu sama sobě líbit...

Mám pravdu, že? Vím to, protože jsem také byla těhotná a jako žena dodnes řeším všechny tyto obavy.

To, jak vypadáte na fotografii, je moje práce. Ne vaše. Vnímám vás a vidím, kdy vám to sluší a proto vás dokáži zachytit tak, že se budete sama sobě líbit a budete tyto fotografie milovat. Stejně jako všechny tyto ženy.

Ano, přesně tohle jste hledala

JENOMŽE, VY NEMÁTE NIC NA SEBE

Všechno oblečení co máte už dávno neoblečete nebo takové, co se vám líbí, vůbec nemáte. Máte si ho koupit? Kde? A co přesně?

Oblečení řešit vůbec nemusíte.

 Vím, co sluší těhotným ženám a pro to, abyste získala fotografie přesně jako tady vidíte, jsem šatník zařídila já pro vás a je vám k dispozici v mém ateliéru. Ale i přesto, vám budu před samotným focením nápomocná s výběrem toho, co byste si měla přinést svého. 

Jak focení probíhá?

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

A co váš partner, děti?

JE FOCENÍ I PRO NĚ?

Samozřejmě!

Focení je o vás všech. Váš partner, děti nebo třeba i vaši rodiče, jsou součástí vaší rodiny a do vzpomínek patří. Někdy vaše polovičky nesdílí vaše nadšení pro takové focení a já to chápu. 

A kde je táta?

Ale veřte, že jednou se vás děti zeptají. 

Moje pozornost při focení je kladena hlavně na vás a vaše těhotné bříško. Proto nemusí mít ostatní členové rodiny obavu, že budou na každé fotografii.

Cena fotografování

ZAHRNUJE

Konzultaci před focením.

Pomoc s výběrem vhodného oblečení. Oblečení v mém ateliéru.

Upravené snímky.

Tisk na foto desku 30x45cm.

JE OD

5.900 Kč

Napište mi a já vám vše velmi ráda nezávazně vysvětlím.

 

Jak tyto ženy vnímaly focení se mnou?

Moc bychom chtěli poděkovat, focení s vámi bylo super. Bylo to opravdu příjemné, uvolněná atmosféra a skvělý přístup. Už se moc těšíme na finální fotky.
Jahodovi
Ateliér je útulný a velice vkusně vybavený. Cítila jsem se tady velmi dobře. Paní Svobodová je obrovský profesionál, svoji práci dělá s láskou a ve velké pohodě a klidu. Vřele ji všem, kteří chtějí mít krásnou vzpomínku na nejkrásnější chvíle v životě, doporučuji.
Veronika Večeřová
Opravdu jsem se bála, jak budu na fotografiích vypadat. Ale jedna je hezčí než druhá. Nemluvě o vaší trpělivosti. Moc děkuji za opravdu hezkou a moc příjemnou zkušenost.
Monika Dvořáková