UČÍM

FOTOGRAFY

BÝT SEBEJISTÍ

Pochopit foťák, fotit se záblesky, mít kontrolu nad ateliérem. A nejen to.

Naučím tě to

NEMUSÍ TO BÝT ŽÁDNÁ VĚDA

Sníš o práci fotografa na plný úvazek, ale bojíš se začít?Potřebuješ konečně pochopit svůj foťák? Chceš se naučit fotit své klienty tak, aby to vypadalo vždycky dobře? Toužíš umět fotit se záblesky a mít nad svým ateliérem kontrolu? Nevíš kde začít?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jak začít

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

Online program formou členství, kde najdeš obsah jak pro úplné začátečníky tak i pokročilé fotografy. Můžeš si vybrat mezi 3 typy členství, které ne sebe vzájemně navazují a přinesou ti maximum zrovna tam, kde potřebuješ nejvíce.

Hledáš konkrétní pomoc?

JSEM TU JENOM PRO TEBE

Online konzultace, kde spolu probereme vše, na co zrovna potřebuješ dostat odpovědi. Získáš tak maximum pro sebe a ptát se můžeš na cokoli.
Online kurz, kde se od základů naučíš pracovat v LR + PS, nastavíš si funkční a jednoduché workflow, včetně mých akcí, které jsou součástí a které funguje na jakýkoliv typ fotografií.
2-denní offline kurz, ve kterém já přijedu za tebou do tvého prostoru/ateliéru a pomohu ti se v něm lépe vyznat. Pomohu ti s focením na denní světlo, se záblesky, pózováním i focením miminek.

Vůbec mě neznáš?

TADY MĚ POZNÁŠ VÍC

Záznamy proběhlých webinářů, kde dostaneš spoustu rad a tipů zdarma. Poslechni si, jakým způsobem učím a jestli to ode mne pochopíš také. Vím, že ano 🙂

Kdo jsem?

Katka Svobodová

Fotografka, lektorka, mentorka, zakladatelka FOTO klubu Naučím tě fotit.

  • Mám dar i ty nejsložitější věci vysvětlit jednoduchým způsobem tak, že to pochopí úplně každý.
  • Jsem technik, naučím tě vyřešit každý tvůj případný zádrhel s technikou.
  • Učím věcně, prakticky, srozumitelně a rychle.
  • Jsem empatická a dokáži tě podpořit a nakopnout správným směrem.

Pomáhám fotografům, aby byli dobří v tom, co dělají. 

Jsem tu pro tebe

NEJSI NA TO SÁM/A

Sama jsem před lety stála na tomto místě. Zjistila jsem, že fotit je jedna věc, ale rozumět tomu co při focení dělám a proč, je věc druhá. A také jsem zjistila, že technická stránka focení není úplně jednoduchá. Proto jsem si vytvořila svůj vlastní systém, který mi pomohl se rychle zorientovat v každé situaci. Díky němu jsem technické záležitosti pochopila velmi rychle a začala fotit v podstatě ze dne na den.

Dnes fotím tak, že nad technickou stránkou vůbec nepřemýšlím a 100% se soustředím na klienta a kreativní část focení. U focení nejsem ve stresu a mí klienti to vnímají. Přesně tak to můžeš umět i ty.

Navedu tě na cestu profesionálního fotografa a pokud tam už jsi, pomohu ti vypilovat fotky k dokonalosti.

CO TĚ DOKÁŽU NAUČIT

~ pochopit technické souvislosti okamžitě
~ používat správně světlo, záblesky tak, abys dokázal/a vytvořit jakoukoliv světelnou situaci
~ vyznat se v tvém ateliéru a fotit bez stresu
~ vytvořit si vlastní systém komunikace a pózování s klienty
~ urychlit postproces pomocí Lightroom a Photoshop
~ pochopit, jak oslovovat nové klienty a pracovat s těmi stávajícími
~ nastavit si správně ceny, aby tvé podnikání mělo smysl
~ vyznat se na sítích a vytěžit z nich maximum

V ČEM SE LIŠÍM OD OSTATNÍCH

~ mé kurzy jsou pouze individuální
~ online nebo přijedu za tebou
~ rozumím technice, umím učit a vysvětlovat
~ moje online kurzy procházíš se mnou, ne sám/a
~ můj kurz opustíš, až si budu jistá, že jsi sebejistá/ý
~ můžeš se mnou pokračovat dál, pořád je se co učit

Reference

CO O MÝCH KURZECH ŘÍKAJÍ FOTOGRAFOVÉ

Pokud váháš investovat do Katky kurzu, tak si přečti tento komentář☝️ Katka je skvělá mentorka, lektorka, učitelka a průvodkyně, naprosto milá a vtipná žena která hovoří z vlastních zkušeností a díky Katce si zkrátíš svou cestu k úspěchu a nezabloudíš na rozcestí ani nesejdeš z cesty protože v jakékoliv fázi se nacházíš, tam Katka pro tebe bude jako opora! Věnuje se ti mnohem více než je v rámci kurzu. Naprosto empaticky vždy vytuší kdy tápeš a pomůže pochopit i nepochopitelné! Mluvím z vlastní zkušenosti a to ještě nejsem u konce, takže pokud si chceš splnit sen a chceš zachytit krásné momenty 📸 investuj do toho co už ti nikdy nikdo nevezme to jsou zkušenosti a znalosti❤️ díky Katko!
Denisa Váchováfotografka
Kačko děkuji moc, že jsi se za mnou vypravila i takovou dálku. Byla to úžasná zkušenost a všem co váháte, moc doporučuji! Absolvovala jsem spousty workshopů, ale zkoušet si to přímo ve svém prostředí a navíc s Katkou, která ví co a proč dělá a dokáže to vysvětlit, vás posune mnohem víc.
Eva Šaškováfotografka
Katka je prostě boží, protože Vám vše vysvětlí lidsky, žádné odborné názvy, ve kterých se po chvíli ztratíte. Po objednání Mentoringu "hodinka se mnou", jsem jí do emailu popsala své problematické situace se svicením. V daný den jsme se spojili přes zoom a probíhalo vše skvěle, dovolím si to přirovnat "kafíčko s kámoškou", ale při tomto mentoringu jsem dostala velice cenné a užitečné rady. Takže kdo se chce posunout, nebo si nejste něčím 100% jistý, určitě neváhejte a obraťte se bez obav na Katku.
Markéta Ducháčkováfotografka
Online kurz jedině doporučuji ⭐ Kačka vše vysvětlí, poradí a je tu pro nás skoro nonstop. Má s náma trpělivost a je vstřícná. Opravdu jsem si nemohla vybrat líp. 📸 Poradí nejen ohledně technických věcí, ale i ohledně toho, co vše podnikaní obnáší. Já hledala kurz, který mě zaujme především přístupem lektorky. Nerada bych se obracela na někoho, kdo mi není sympatický. A s Kačkou jsem moc spokojená. Vážím si její práce. Moc děkuji Kači. 😇😊
Miluška Oláhová