+ Menu- Close

TĚHotné

 

Početí miminka je radostí, která se slovy ani nedá popsat. Vytoužené miminko je událostí, která si zaslouží pozornost už v prenatálním období, tedy v období u maminky v bříšku.

Každá těhulka je v tomto čase neuvěřitelně krásná a ztělesněním mateřství. Jsou to jedinečné chvíle, které si zaslouží zvěčnění přes těhotenské fotografie.

Těhotenské focení přinese nejen radost v podobě nádherných fotografií, ale i společné chvíle, které si užije nastávající maminka, tatínek i děti těšící se na sourozence.

Focení těhulek patří mezi jedno z nejkrásnějších a odhalí skrytou krásu žen jako budoucích maminek. Focení těhotných maminek přináší i samotnému fotografovi neuvěřitelný zážitek a možnost zvěčnění něčeho, čemu se říká život.

Těhotenské focení Zlín si užije každá z vás v uvolněné atmosféře, ve které můžete být samy sebou a pochlubit se svým rostoucím bříškem.

Za tento moment vám v budoucnu bude vděčné i ještě nenarozené děťátko, které si na čas v bříšku nebude pamatovat, ale rádo si jej připomene v podobě těchto fotografií.

 

Těhotenství si zaslouží věčnou pozornost.

 

(zde se můžete podívat na šaty a oblečení, které mám pro vás k dispozici ve svém ateliéru)

Líbí se vám moje práce?