ONLINE MENTORING

Říkám tomu „hodinka se mnou“

Neustále řešíš

JEDEN PROBLÉM ZA DRUHÝM

Nastavení tvého foťáku je spíše pokus x omyl? Byl/a jsi na nějakém kurzu, ale pořád to není ono? Asi něco děláš špatně, ale nevíš co. Máš ateliér a fotíš se světly, ale pořád jsi tam tak trochu ztracený/á? Řešíš výstup fotek - ostrost, barvy, poměry, tisk apod. Kde? Jak? Proč? Cože?? Mrknu se na tvoje fotky a hned bude jasno. Máš v hlavě od každého něco, neboli výbuch v hlavě? Anebo si chceš prostě popovídat se mnou?

Rozumím ti

ZAŽILA JSEM TO

Vím, jak to dokáže být frustrující. Co takhle to ale jednou pro vždy vyřešit? A naučit se konečně fotit lehce. Jasně, chceš to. Ale jak?

1 hodina online

JEN TY A JÁ

Ty se mě budeš ptát úplně na všechno, co tě zajímá. Téma je jen na tobě. Teď nejspíš pochybuješ: "online a za hodinku? To se přece nic nedovím, nenaučím".

Ale ano. Jelikož potřebuješ jen doťuknout něco, co už více nebo méně znáš, budeš mít jasný focus. Odpovídám úplně na vše, žádné tajnosti s know how. Jsem technik a umím velmi dobře vysvětlovat. Používám materiály, které ti nasdílím a vysvětluji na nich. Mohu se připojit vzdáleně k tvému PC a pomoci případně i takto.

Příklad

JAK TO MĚLA PETRA

Petra byla na kurzu ateliérového svícení a když chtěla své poznatky uvést do praxe, zjistila, že si není jistá v určitých situacích a čím víc se snažila tu situaci zvládnout, tím víc měla v hlavě guláš.

Během naší HODINKY jsme prošly konkrétně to, co ji trápilo. Namalovala jsem jí situaci rozmístění světel v ateliéru na speciální plánek, který potom ode mne dostala s popisem všeho.
Takových situací jsme za HODINKU nakreslily několik. A zbyl nám čas i na věci, které Petru v průběhu napadly nebo už dávno toužila se na ně zeptat.

Získáš

VÍC NEŽ ČEKÁš

 • Odpověď na cokoliv. Nic netajím. Mé know-how.
 • Rady a zkušenosti z mé 11-leté praxe.
 • Řešení konkrétní situace. Žádné obecné postupy.
 • Rozbor tvých fotek.
 • Materiály, které spolu vytvoříme. Elektronicky.
 • Záznam naší hodinky.

Můj čas. Tady a teď. Jen pro tebe. Přímo z tvého obýváku.

Tato hodinka je vhodná i pro ty, co už u mne na nějakém kurzu byli a potřebují si upřesnit některé situace.

Nejsi si jistý/á, jestli během této hodinky zvládneme probrat co tě zrovna trápí?

Nezávazně si zavolejme a já ti řeknu, jestli je vhodná právě pro tebe nebo nabídnu jiné řešení.

Nebo...

JDU DO TOHO!

 • 1
  Promysli si, o čem se mnou budeš chtít mluvit, ideálně si vše napiš na papír. Hodinka opravdu uteče jako nic, tak ať z ní vytěžíš maximum pro sebe.
 • 2
  Objednej si hodinku se mnou přes odkaz níže a proveď platbu.
 • 3
  Jakmile od tebe obdržím platbu, pošlu ti odkaz na kalendář, kde si vybereš termín, který ti nejvíce vyhovuje.
 • 4
  Hodinka se mnou bude probíhat přes aplikaci ZOOM. Včas ti zašlu link pro připojení. A budeme se na sebe těšit 🙂

Cena

ZA HODINKU SE MNOU

2 490 Kč

Tak využij této super nabídky a konečně se posuň dál nebo si můžeš dál lámat hlavu nad tím, jak se co dělá a proč nebo jít na další kurz, kde je několik "x" fotografů a nedostaneš se ani k jádru věci nebo to zlaté tlačítko prostě zmáčkneš a naskočíš do světa fotografie s lehkostí teď hned.

Časté otázky

FAQ

Je tato konzultace pro mě?

Ano, tato konzultace je pro každého fotografa. Nezáleží na jeho úrovni. V každé fázi fotografování vyvstává milion otázek 🙂

Jak dlouho konzultace trvá?

Konzultace trvá 1 hodinu. Můžeš si ale koupit i více času.

V jakém čase konzultace probíhá?

Po zaplacení konzultace ti zašlu odkaz na kalendář, kde si vybereš den a hodinu, co ti bude vyhovovat.

Jakým způsobem probíhá?

Konzultace probíhá online pomocí aplikace ZOOM. Jakmile si vybereš termín konzultace, pošlu ti včas na tvůj e-mail odkaz na připojení k aplikaci.

Potřebuji mít něco nainstalovaného?

Potřebuješ mít internet, kameru a mikrofon. Pokud nemáš na počítači kameru, můžeš se připojit přes mobil. Nepotřebuješ mít stažený žádný software, ZOOM funguje i přes webový prohlížeč. Takže internetové připojení je fajn mít svižnější.

Pro koho není?

Není pro ty z vás, co potřebují řešit pouze cenové nastavení, marketing, web, apod. Zaměřuji se pouze na technickou stránku věci.

Reference

CO O KURZU ŘÍKAJÍ FOTOGRAFOVÉ

Můj problém byl zjm. vnímání denního světla a zároveň jsem chtěla poradit s tím umělým. Kačka u mě byla celý den, probraly jsme všechno a více než to. Bylo to hodně náročný, ale zároveň mě to nabilo obrovskou energií ve změnách. Už před kurzem jsem projela stovky fotek ateliérů a interiérů, abych si uspořádala v hlavě, co je vlastně mému srdci blízké. A na kurzu jsem si to jen potvrdila. Kačka mi ukázala, jak správně využívat denní světlo a ukázala mi, že ho tam vůbec není málo. A pokud je, naučila mě scénu přisvítit tak, že bych to skoro nepoznala. Boží! Dneska premiéra. Přijela slečna, nervozní z focení boudoir, ale nakonec se celou dobu smála a užívala si to, protože jsem chodila a říkala „ty bláho, to světlo“ “ to je boží“ a podobně…Po návratu jsem musela Kačce hned napsat.. DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI! Nejlépe investované peníze za tu dobu, co fotím
Simona Brumlováfotografka
Kačce jsem neskutečně vděčná, že za mnou přijela a ukázala mi, že ve studiu mám dostatek světla a že se nemusím bát. Nasmály jsme se, když jsme hýbaly s postelí. 🙂 Člověk by nevěřil, že stačí postel trochu posunout a vyřešíte si místo. Tím, že vám Katka ukáže přímo ve vašem prostoru její praktiky, tak vám to všechno hrozně usnadní. Tuto službu jsem u nikoho jiného neviděla. Prostě si ji objednáte a ona k vám dorazí přímo do vašeho ateliéru. Hlavně ten čas tak strašně letí, takže než jsem se rozkoukala, tak bylo odpoledne. Získala jsem nové poznatky, informace, nové fotografie do svého portfolia. Úžasná zkušenost na kterou budu dlouho vzpomínat. Katka je neskutečně trpělivá, šikovná a lidská. Moc za ten kurz děkuji!
Katka Molkováfotografka
Kačka je úžasná a vidí prostě to, co my obyčejní smrtelníci ne. Děkuji za tento úžasný kurz.
Jana Kovalčíkováfotografka
Kačko, ještě jednou moc děkuji, bylo to nejen výživné ale i záživné… spousta informací, spousta cenných rad a podnětů, i co se týče vybavení ateliéru… vím přesně, čeho se mám zbavit a co doladit. Focení miminka bylo parádní, máš to prostě dokonale vychytané a je skvělé, jak to předáváš se vším všudy… jestli nakonec budu miminka fotit nevím, je to faaaakt náročné, ale když jsi mě tím tak krásně provedla, byla by to škoda nevyužít. Nápad učit fotografky přímo v jejich vlastních prostorách je naprosto geniální věc !!!!!
Pavlína Fuchsigováfotografka
Kačko děkuji moc, že jsi se za mnou vypravila i takovou dálku. Byla to úžasná zkušenost a všem co váháte, moc doporučuji! Absolvovala jsem spousty workshopů, ale zkoušet si to přímo ve svém prostředí a navíc s Katkou, která ví co a proč dělá a dokáže to vysvětlit, vás posune mnohem víc.
Eva Šaškováfotografka

3... 2... 1...

TEĎ JE ČAS

Jdeš do akce?