fbpx

ONLINE  KURZ

LIGHTROOM A PHOTOSHOP

Říkáš si...

TO SE NIKDY NENAUČÍM

A tak zase vypínáš svůj počítač s tím, že ty nikdy nedosáhneš tak krásných úprav fotek, které mají ostatní fotografové, protože vůbec netušíš jak na to.

Jak to jenom dělají?

Otázka, která ti proletěla hlavou asi už milionkrát.

Přece to nemůže být tak těžké!

Máš pravdu. Není.

TAK V ČEM JE PROBLÉM?

Proč zrovna tobě to nejde?

Proč se zrovna ty nedokážeš vyznat v něčem, v čem jsou ostatní jako ryba ve vodě?

Viděla jsi už tolik návodů a videí a přesto to na tvých fotkách nefunguje.

Všichni říkají, jak je to jednoduché a mají vše hotové za pár minut.

Jen ty se s každou fotkou moříš nekonečně dlouho a výsledek se ani zdaleka nepodobá 

tvým představám.

 

Je to frustrující, vím.

A taky vím, že se to dá naučit

JEDNODUŠE A RYCHLE 

Vím to, protože jsem kdysi byla na stejném místě, jako jsi ty teď. Tehdy nebyl online svět a já se to musela naučit buď metodou pokus x omyl, nebo systematicky podle návodu. Metoda pokus x omyl je reálná v momentě, kdy máš spoustu času a nic tě netlačí. Ale já jsem se chtěla posunout rychle. A správně. 

A protože jsi tady, na těchto stránkách, je jasné, že chceš, to stejné co já.

To, co jsem se já kdysi naučila sama, od samých základů, ti teď předám v tomto online kurzu.

TY  NEMUSÍŠ  

Už nic dalšího studovat. Vše ti vysvětlím, ukážu a nastavím tak, aby to bylo od základu dobře.

Jak?

Online. V reálném čase. Přes streamovací aplikaci ZOOM. Ty mi nasdílíš tvou obrazovku počítače a já tě povedu. Vše si budeš nastavovat a tvořit sama, protože tímto způsobem si to zapamatuješ nejlépe. Já tě budu jen navigovat.
Od základního a správného nastavení až po editaci fotografie, kterou jsi fotila ty. Ukážu ti, jak pracuji já, jaké používám nástroje, finty a akce, které mi velmi ulehčují a zrychlují práci. Tyto akce jsou součástí kurzu a pošlu ti je před našim setkáním.
Vše bude nahráváno, takže potom dostaneš záznam, ve kterém se budeš moct k jednotlivým krokům vracet.

 

 

Reference

Kurz jsem absolvovala začátkem roku a byla jsem s ním moc spokojená. Katka je milá a velmi trpělivá. Společně jsme vše prošly krok po kroku (od nastavení programů LR a PS až po retuše). Já si po školení odnesla cenné rady, které můj postproces fotek zrychlí. Tento online kurz mohu jen doporučit.
Michaela Novotná

Kdo tě bude kurzem provázet?

Katka Svobodová

Fotografka, lektorka, mentorka, zakladatelka FOTO KLUBU Naučím tě fotit.

 • Mám dar i ty nejsložitější věci vysvětlit jednoduchým způsobem tak, že to pochopí úplně každý.
 • Jsem technik, naučím tě vyřešit každý tvůj případný zádrhel s programy.
 • Učím věcně, prakticky, srozumitelně a rychle.
 • Jsem empatická a dokáži tě podpořit a nakopnout správným směrem.

Pomáhám fotografům, aby byli dobří v tom, co dělají. 

FUNGUJE TO TAKTO

 • Koupíš si tento kurz
  Po té se s tebou spojím a domluvíme si krátký společný ZOOM, kde mi řekneš, co už umíš, co máš za programy a co přesně potřebuješ řešit.
 • Něco po tobě budu chtít
  Pokud vůbec nerozumíš principu PS (vrstvy a masky), dostaneš za domací úkol se s nimi seznámit prostřednictvím mého výukového videa. Pokud bych tě toto učila přímo v kurzu, zbytečně bychom tím strávili mnoho času, který by nám pak chyběl. Stejně tak se mrkneš na video, kde vysvětluji princip LR, pokud ho používáš (nemusíš). Dostaneš přístup do členské sekce tady ne webu, kde vše najdeš.
 • Domluvíme si termín
  Jakmile splníš domácí úkol a budeš připravená, domluvíme si termín kurzu. Pošlu ti dopředu na email podrobnosti k připojení a informace, co si vše nachystat. Také ti pošlu akce do PS, se kterými budeme pracovat.
 • DEN "D"
  Spojíme se přes aplikaci ZOOM a kurz může začít. Jeho délka je individuální podle tvých potřeb a tvého tempa. Maximálně 3 hodiny.
 • Záznam kurzu
  Po kurzu ti odešlu na tvůj email soubor se záznamem + ti toto video nahraji na můj Youtube, kde ti ho "očasuji" podle jednotlivých témat, aby ses v něm mohla rychleji orientovat a přeskakovat tak lépe, kam budeš chtít. Odkaz na video dostaneš také emailem.
 • FB skupina
  Přidám tě do FB skupiny, která je vytvořena jen pro tento kurz. Tato skupina slouží jako další navazující podpora ke kurzu, kde budu aktivní a poradím ti s případnými zádrhely.

Po kurzu budeš umět

 • 1
  PRACOVAT V LR a PS

Přenechám ti moje pracovní workflow od importu až po odevzdání hotové galerie klientovi. Čas je naše nejvzácnější komodita a proto jsem se léty propracovala k efektivnímu systému, který funguje na jakoukoli fotografii. Jednoduše, rychle, bez potřeby hlubších znalostí těchto programů.

 • 2
  PRACOVAT S AKCEMI

Akce, které se používají v PS, nejsou nic jiného, než jen uložený sled příkazů a nastavení, které chceš aplikovat na fotografii. Mým cílem je, aby tvé fotografie byly konzistentní a tyto akce ti to umožní. Používám je pro urychlení práce a tebe to naučím také. Ukáži ti, jak si můžeš jednoduše vytvořit i vlastní akci. 

Už se tam vidíš? U svého počítače, v klidu a lehkosti, systematicky, krok za krokem edituješ své fotografie. Nemusíš si psát žádné seznamy, jak jsi k čemu přišla, protože všechno ode mne dostaneš připravené a  ihned k použití, na všechny typy fotografií. 

Konečně víš co děláš a baví tě to.

A to není všechno:

Navíc získáš

BONUSY

 • 1
  AKCE DO PHOTOSHOPU

Akce, které používám při úpravě svých fotografií ve Photoshopu. Jedná se o akce, které používám jak při retuši, tak při finálním editu fotografií. S těmito akcemi tě učím pracovat v rámci  našeho kurzu, kdy ti budu ukazovat celé mé workflow zpracování fotografií.

 • 2
  PODPORU V FB SKUPINĚ

Kurzem to u mě nekončí. Mým záměrem je, abys opravdu efektivně a správně pracovala v LR a PS a vím, že se ze začátku můžeš dostat do slepé uličky. Proto pro tebe budu k dispozici dále v uzavřené FB skupině, kde tě budu podporovat a pomáhat ti.

 • 3
  ČAS NAVÍC + 1 hodina

Pokud budeš mít pocit, že ti náš čas v kurzu nestačil a nebo budeš chtít individuálně vysvětlit princip vrstev a masek v PS, dostaneš ode mne tento čas navíc za zvýhodněnou cenu, která je 2.000,- Kč.

Cena

  5900

ZA KURZ, KTERÝ TĚ TO NAUČÍ

MÍT HOTOVOU FOTKU ZA 10 MINUT? CHCEŠ TO UŽ KONEČNĚ UMĚT? NEBO DĚLAT JEDNU ZAKÁZKU 3 DNY?

Časté otázky

FAQ

Pro koho je tento kurz?

Pro všechny fotografy, bez ohledu na zkušenosti s LR a PS. Tzn. jak pro úplné nováčky, tak i pro ty, co už v těchto programech pracují.

Pokud se pro kurz rozhodnu, za jak dlouho se uskuteční?

Kurz je dostupný kdykoliv. Naše setkání si společně domluvíme tak, aby oběma vyhovovalo. Snažím co nejdříve je to možné, což je max. do 14 dnů. Pokud ale naopak potřebuješ více času než začneme, není to problém.

Jak dlouho kurz trvá?

Kurz trvá max. 3 hodiny.

Dostanu se zpětně i kvýukovým videím?

Ano, výuková videa budou uložena v členské sekci na webu, do které dostaneš přístup a záznam našeho videa ti zašlu na email + nahraji na můj Youtube (neveřejnou část) a zašlu ti k němu link.

Kde bude probíhat?

Kurz probíhá ONLINE přes streamovací aplikaci ZOOM.

A co FB skupina? Do kdy tam budu mít přístup?

Přístup do FB skupiny ti zůstane tak dlouho, jak budeš potřebovat.

Co potřebuji?

Potřebuješ Adobe LR a PS. Pokud chceš řešit jen PS, LR nepotřebuješ. Doporučuji používat cloudovou verzi, jelikož ve starších nejsou zahrnuty všechny funkce a tak bys mohla přijít o některé vychytávky. A samozřejmě internetové připojení.

Pro koho kurz není?

Není pro ty z vás, co nemají internetové připojení a také pro ty, co pracují v jiných programech. Ty bohužel nevyučuji.

Reference

CO O KURZU ŘÍKAJÍ FOTOGRAFOVÉ

Můj problém byl zjm. vnímání denního světla a zároveň jsem chtěla poradit s tím umělým. Kačka u mě byla celý den, probraly jsme všechno a více než to. Bylo to hodně náročný, ale zároveň mě to nabilo obrovskou energií ve změnách. Už před kurzem jsem projela stovky fotek ateliérů a interiérů, abych si uspořádala v hlavě, co je vlastně mému srdci blízké. A na kurzu jsem si to jen potvrdila. Kačka mi ukázala, jak správně využívat denní světlo a ukázala mi, že ho tam vůbec není málo. A pokud je, naučila mě scénu přisvítit tak, že bych to skoro nepoznala. Boží! Dneska premiéra. Přijela slečna, nervozní z focení boudoir, ale nakonec se celou dobu smála a užívala si to, protože jsem chodila a říkala „ty bláho, to světlo“ “ to je boží“ a podobně…Po návratu jsem musela Kačce hned napsat.. DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI! Nejlépe investované peníze za tu dobu, co fotím
Simona Brumlováfotografka
Kačce jsem neskutečně vděčná, že za mnou přijela a ukázala mi, že ve studiu mám dostatek světla a že se nemusím bát. Nasmály jsme se, když jsme hýbaly s postelí. 🙂 Člověk by nevěřil, že stačí postel trochu posunout a vyřešíte si místo. Tím, že vám Katka ukáže přímo ve vašem prostoru její praktiky, tak vám to všechno hrozně usnadní. Tuto službu jsem u nikoho jiného neviděla. Prostě si ji objednáte a ona k vám dorazí přímo do vašeho ateliéru. Hlavně ten čas tak strašně letí, takže než jsem se rozkoukala, tak bylo odpoledne. Získala jsem nové poznatky, informace, nové fotografie do svého portfolia. Úžasná zkušenost na kterou budu dlouho vzpomínat. Katka je neskutečně trpělivá, šikovná a lidská. Moc za ten kurz děkuji!
Katka Molkováfotografka
Kačka je úžasná a vidí prostě to, co my obyčejní smrtelníci ne. Děkuji za tento úžasný kurz.
Jana Kovalčíkováfotografka
Kačko, ještě jednou moc děkuji, bylo to nejen výživné ale i záživné… spousta informací, spousta cenných rad a podnětů, i co se týče vybavení ateliéru… vím přesně, čeho se mám zbavit a co doladit. Focení miminka bylo parádní, máš to prostě dokonale vychytané a je skvělé, jak to předáváš se vším všudy… jestli nakonec budu miminka fotit nevím, je to faaaakt náročné, ale když jsi mě tím tak krásně provedla, byla by to škoda nevyužít. Nápad učit fotografky přímo v jejich vlastních prostorách je naprosto geniální věc !!!!!
Pavlína Fuchsigováfotografka
Kačko děkuji moc, že jsi se za mnou vypravila i takovou dálku. Byla to úžasná zkušenost a všem co váháte, moc doporučuji! Absolvovala jsem spousty workshopů, ale zkoušet si to přímo ve svém prostředí a navíc s Katkou, která ví co a proč dělá a dokáže to vysvětlit, vás posune mnohem víc.
Eva Šaškováfotografka