UČÍM

FOTOGRAFY

BÝT SEBEJISTÍ

Pochopit foťák, fotit se záblesky, mít kontrolu nad ateliérem. A nejen to.

Naučím tě to

NEMUSÍ TO BÝT ŽÁDNÁ VĚDA

Sníš o práci fotografa na plný úvazek, ale bojíš se začít?Potřebuješ konečně pochopit svůj foťák? Chceš se naučit fotit své klienty tak, aby to vypadalo vždycky dobře? Toužíš umět fotit se záblesky a mít nad svým ateliérem kontrolu? Nevíš kde začít?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jsem tu pro tebe

NEJSI NA TO SÁM/A

Sama jsem před lety stála na tomto místě. Zjistila jsem, že fotit je jedna věc, ale rozumět tomu co při focení dělám a proč, je věc druhá. A také jsem zjistila, že technická stránka focení není úplně jednoduchá. Proto jsem si vytvořila svůj vlastní systém, který mi pomohl se rychle zorientovat v každé situaci. Díky němu jsem technické záležitosti pochopila velmi rychle a začala fotit v podstatě ze dne na den.

Dnes fotím tak, že nad technickou stránkou vůbec nepřemýšlím a 100% se soustředím na klienta a kreativní část focení. U focení nejsem ve stresu a mí klienti to vnímají. Přesně tak to můžeš umět i ty.

Navedu tě na cestu profesionálního fotografa a pokud tam už jsi, pomohu ti vypilovat fotky k dokonalosti.

CO TĚ DOKÁŽU NAUČIT

~ pochopit technické souvislosti okamžitě
~ používat správně světlo, záblesky tak, abys dokázal/a vytvořit jakoukoliv světelnou situaci
~ vyznat se v tvém ateliéru a fotit bez stresu
~ vytvořit si vlastní systém komunikace a pózování s klienty
~ urychlit postproces pomocí Lightroom a Photoshop

V ČEM SE LIŠÍM OD OSTATNÍCH

~ mé kurzy jsou pouze individuální
~ online nebo přijedu za tebou
~ rozumím technice, umím učit a vysvětlovat
~ moje online kurzy procházíte se mnou, ne sami
~ moje kurzy opustíte, až si budu jistá, že jste sebejistí
~ kurzem to u mě nekončí, pokračuješ ve Facebook skupině

Jak začít

TO NEJLEPŠÍ NA JEDNOM MÍSTĚ

Záznamy proběhlých webinářů, kde se věnují všemu okolo focení
Foto klub pro všechny fotografy bez rozdílu úrovně
6-týdenní online kurz pro začátečníky i pokročilé
Kurz, během kterého se naučíš upravovat své fotky rychle a jednoduše
2-denní offline kurz pro fotografy co mají nebo plánují svůj ateliér
Říkám tomu „hodinka se mnou“ během které ti pomůžu

Reference

CO O MÝCH KURZECH ŘÍKAJÍ FOTOGRAFOVÉ

Pokud váháš investovat do Katky kurzu, tak si přečti tento komentář☝️ Katka je skvělá mentorka, lektorka, učitelka a průvodkyně, naprosto milá a vtipná žena která hovoří z vlastních zkušeností a díky Katce si zkrátíš svou cestu k úspěchu a nezabloudíš na rozcestí ani nesejdeš z cesty protože v jakékoliv fázi se nacházíš, tam Katka pro tebe bude jako opora! Věnuje se ti mnohem více než je v rámci kurzu. Naprosto empaticky vždy vytuší kdy tápeš a pomůže pochopit i nepochopitelné! Mluvím z vlastní zkušenosti a to ještě nejsem u konce, takže pokud si chceš splnit sen a chceš zachytit krásné momenty 📸 investuj do toho co už ti nikdy nikdo nevezme to jsou zkušenosti a znalosti❤️ díky Katko!
Denisa Váchováfotografka
Kačko děkuji moc, že jsi se za mnou vypravila i takovou dálku. Byla to úžasná zkušenost a všem co váháte, moc doporučuji! Absolvovala jsem spousty workshopů, ale zkoušet si to přímo ve svém prostředí a navíc s Katkou, která ví co a proč dělá a dokáže to vysvětlit, vás posune mnohem víc.
Eva Šaškováfotografka
Online kurz jedině doporučuji ⭐ Kačka vše vysvětlí, poradí a je tu pro nás skoro nonstop. Má s náma trpělivost a je vstřícná. Opravdu jsem si nemohla vybrat líp. 📸 Poradí nejen ohledně technických věcí, ale i ohledně toho, co vše podnikaní obnáší. Já hledala kurz, který mě zaujme především přístupem lektorky. Nerada bych se obracela na někoho, kdo mi není sympatický. A s Kačkou jsem moc spokojená. Vážím si její práce. Moc děkuji Kači. 😇😊
Miluška Oláhová
Kačce jsem neskutečně vděčná, že za mnou přijela a ukázala mi, že ve studiu mám dostatek světla a že se nemusím bát. Nasmály jsme se, když jsme hýbaly s postelí. 🙂 Tím, že vám Katka ukáže přímo ve vašem prostoru její praktiky, tak vám to všechno hrozně usnadní. Tuto službu jsem u nikoho jiného neviděla. Prostě si ji objednáte a ona k vám dorazí přímo do vašeho ateliéru. Získala jsem nové poznatky, informace, nové fotografie do svého portfolia. Úžasná zkušenost na kterou budu dlouho vzpomínat. Katka je neskutečně trpělivá, šikovná a lidská. Moc za ten kurz děkuji!
Katka Molkováfotografka