+ Menu- Close

seminář „na zavolání“

NOVINKA 2020

.

Tento seminář pořádám pouze U VÁS, individuálně a po celý rok

.

 Cílem tohoto semináře je pomoci všem, kteří mají vlastní ateliér nebo prostor, kde vytváří fotografie a nedokáží se v něm správně a rychle orientovat, nedaří se jim využívat dobře světlo, které se zde nachází nebo si neví rady s nastavením a použitím zábleskových světel.

Vychází ze semináře „ATELIÉR“ – Základy svícení nebo Těhotenská fotografie.

.

Při svých seminářích vidím, že se každý snaží převést probíranou situaci do svých prostor a často je i pro mne náročné si je představit a pomoci vám tak s vaši situací, kterou v ateliéru máte.

Proto mě napadlo, že bychom to mohli celé otočit. Já přijedu za vámi a tam, ve vašem království, vás provedu „Ateliérem“ tak, jako by byl můj vlastní.

.

Pro koho je tento seminář vhodný? (podmínkou je vlastní prostor)

.

  • mám ateliér a chci tento seminář spojit se seminářem „Ať žije Manuál“ abych viděl, jak fotit v mém místě (ateliér i exteriér) – zde se předpokládá, že se budeme věnovat tomu, jak fotit na Manuál a využívat denní světlo (ne záblesk)
  • mám ateliér a teď vůbec nevím jak, co a kdy používat – tady si probereme Základy svícení
  • mám ateliér, focení mi jde, potřebuji se naučit složitější svícení nebo chci vidět jak na focení těhotných – tady si ukážeme Těhotenskou fotografii
  • fotím novorozence a nedaří se mi v mém prostoru najít to správné světlo nebo nevím jak použít záblesk + celé workflow novorozeneckého focení – zde je jasný seminář Newborn – u tohoto semináře je odlišná cena na dotaz

.

Ve všech případech je nutno se mnou vše prvně zkonzultovat, abych zjistila, zda má pro vás moje nabídka tohoto semináře smysl.

Vyhrazuji si právo seminář odmítnout z důvodu vzdálenosti nebo pro mne obtížné dostupnosti.

.

Na tento seminář nebudu zařizovat modely, to vše bude ve vaší režii. Pokud se bude seminář týkat Newborn fotografie, váš klient ode mne dostane fotografie tak, jako by byl klientem mým.

Celková doba semináře je individuální.

.

Cena je 6.000,- za osobu

(doprava bude řešena individuálně)

Počet osob na semináři je max. 1

.

V případě zájmu o seminář pište prosím na info@katerinasvobodova.cz klikněte vlevo dole na „NAPIŠTE MI“

***tento seminář doporučuji již pokročilým fotografům, kteří ovládají svou zrcadlovku***

.

Těším se na setkání s vámi 🙂

0 komentáře
Komentář

Your email is never published or shared.

    Líbí se vám moje práce?